KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524249

nr 1352 4249

Magnus Creutz

(1909-1989), Sverige

Husgavel. Signerad Creutz. Akvarell, 17x13 cm

Magnus Creutz, svensk målare och grafiker född 1909, död 1989 .

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:31:33

5/10 15:19:06 1      100 kr
5/10 16:17:51 2      Vinnande bud

Magnus Creutz

Läs mer om Magnus Creutz